REKLAMA

SIATKÓWKA: Świetna inauguracja Developresu. Pewna wygrana z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów rozpoczęły nowy sezon ligowy od pewnego zwycięstwa. Podejmowały one na własnym parkiecie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Rywalki rzeszowianek były groźne jedynie w pierwszej partii. Mecz zakończył się po trzech setach.

frb_0342

Foto: Archiwum Rzeszów24.pl

Siatkarki z Rzeszowa wychodziły do gry w roli faworytek. Zawodniczki KSZO postawiły się jednak gospodyniom. Pierwsza partia była bardzo wyrównana. Zakończyła się dopiero po grze na przewagi. Rzeszowianki wygrały 30:28.

W drugim secie zawodniczki Developresu grały z większą swobodą. Już po I przerwie technicznej miały kilkupunktową przewagę. Siatkarki KSZO nie potrafiły nawiązać kontaktu z gospodyniami. Przegrały wysoko, bo do 13 punktów.

Kolejna odsłona znów należała do podopiecznych Lorenzo Micellego, które w podobny, jak wcześniej sposób wyszły na kilkupunktowe prowadzenie. Przewagę sukcesywnie zwiększały, a pomagały im w tym również błędy własne ich przeciwniczek. Ostatecznie Developres odniósł zwycięstwo 25:18. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.

W następnym meczu rzeszowianki zmierzą się w najbliższą sobotę z Budowlanymi Łódź. Zawodniczki z Łodzi wygrały w pierwszej kolejce wyjazdowy mecz z PTPS-em Piła.

05-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkowka-swietna-inauguracja-developresu-pewna-wygrana-z-kszo-ostrowiec-swietokrzyski-7586