REKLAMA

SIATKÓWKA. Przyjmująca z Bundesligi w KS DevelopResie Rzeszów!

Alexandra Lazić została nową przyjmującą klubu KS DevelopRes Rzeszów. Szwedka występowała w ostatnim sezonie w siatkarskiej Bundeslidze.

Przechwytywanie_173

Foto: YouTube / kanał: VOLERO ZÜRICH

Alexandra Lazić to 26-letnia zawodniczka, która w minionym sezonie występowała w niemieckiej Bundeslidze, w drużynie Allianz MTV Stuttgart.

Nowa przyjmująca miała już okazję zaprezentować się kibicom w rzeszowskiej hali. 7 lutego 2018 roku w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Volero Zurich, który reprezentowała Lazić, pokonał wówczas KS DevelopRes Rzeszów 3:1, a szwedzka przyjmująca była najlepszą zawodniczką w swojej ekipie zdobywając 21 pkt (64 proc. skuteczność przyjęcia i 50 proc. ataku). Lazić przygodę z siatkówką zaczynała w szwedzkim zespole Svedala Vbk Rig Falkoping.

Jestem bardzo podekscytowana tym, że będę reprezentować wasz klub. Nie ukrywam, że zmiana Ligi z niemieckiej na polską to spory awans sportowy no i moim celem było trafić tutaj i walczyć o najwyższe trofea. Z pewnością będę chciała dać z siebie 100% swoich możliwości i zdobyć wszystko, co się da – mówi w wywiadzie z klubem Alexandra Lazić.

Źródło: KS DevelopRes Rzeszów

04-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkowka-przyjmujaca-z-bundesligi-w-ks-developresie-rzeszow-2282-00r2kc