REKLAMA

SIATKÓWKA. Kapitan reprezentacji Francji w KS DevelopResie Rzeszów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek KS Developres Rzeszów poinformował o wzmocnieniu składu nową przyjmującą. Skład wicemistrzyń Polski zasili kapitan reprezentacji Francji, Juliette Fidon-Lebleu.

5da819a27a191

Foto: pixabay.com

Juliette Fidon-Lebleu jest 23-letnią zawodniczką grającą na pozycji przyjmującej. Dołączyła do rzeszowskich Rysic z zespołu DPD Legionovia Legionowo. W ubiegłym sezonie Fidon-Lebleu była wiodąca zawodniczka drużyny z Mazowsza. Swoją karierę rozpoczynała we francuskich drużynach Evreux Volleyball (do 2017) i Beziers Volley (2017-19). W roku 2018 sięgnęła po Mistrzostwo Francji. Obecnie jest kapitanem reprezentacji Francji. Fidon-Lebleu zagra z numerem 16.

Będzie to mój drugi sezon w Polsce. Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o drużynie z Rzeszowa. Nie mogę się doczekać, aby być w Rzeszowie i poznać Was wszystkich. Mam nadzieję, że macie się dobrze i do zobaczenia wkrótce – cytuje wypowiedź Juliette Fidon-Lebleu rzeszowski klub.

 

Źródło: KS Developres Rzeszów

19-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkowka-kapitan-reprezentacji-francji-w-ks-developresie-rzeszow-8177-00r2kc