SIATKÓWKA: Drugi udany wyjazd Developresu. Wygrana w Pile

Developres SkyRes Rzeszów odniósł trzecie zwycięstwo w sezonie. “Rysice” pokonały na wyjeździe Eneę PTPS Piła (3:0).

73077947_2481186938584268_4533253417316909056_o

Podopieczne Stephane’a Antigi tuż po niedzielnym meczu z #VolleyWrocław musiały szykować siły na kolejne spotkanie. We wtorek rzeszowianki zmierzyły się w Pile z tamtejszą Eneą PTPS-em. Siatkarki znad Wisłoka rozpoczęły to wyjazdowe spotkanie od pewnej wygranej do 15. “Rysice” grały skutecznie w ataku i szybko przejęły inicjatywę w meczu.

W drugim secie obraz gry się zmienił. Developres zaczął tracić sporo punktów w wyniku błędów własnych i przez długi okres gry to gospodynie miały przewagę. Końcówka tej partii należała jednak do przyjezdnych, które zaczęły grać skuteczniej i zwyciężyły w tej odsłonie.

Trzecia partia układała się podobnie do drugiej. Gospodynie nie odpuszczały, jednak rzeszowianki szybciej potrafiły objąć prowadzenie. Ostatecznie Developres pokonał drużynę z Piły bez straty seta.

W sobotę podopieczne Antigi wrócą na Podpromie, gdzie w meczu 4. kolejki LSK, powalczą z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. Mecz ten zaplanowano na godzinę 17:00.

Enea PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25; 22:25; 21:25).