REKLAMA

SIATKÓWKA. Dotkliwa porażka Asseco Resovii z Jastrzębskim Węglem

Asseco Resovia przegrała z Jastrzębskim Węglem w piątkowym spotkaniu 9. kolejki PlusLigi. Przyjezdni bez większych problemów pokonali rzeszowską drużynę na Hali Podpromie.

Początek spotkania był bardzo nerwowy z obu stron. Później Jastrzębski Węgiel zaczął uciekać rzeszowianom. Największym problemem Asseco Resovii było przyjęcie. Jastrzębianie trafili aż pięć asów serwisowych i ze spokojem zwyciężyli w pierwszej partii do 13.

Po zmianie stron “Pasy” chciały odwrócić losy meczu. Przez dłuższy czas podopieczni Piotra Gruszki prowadzili grę, ale gdy stracili przewagę (17:19), nie potrafili już powalczyć o korzystne dla siebie rozstrzygnięcie seta. “Pomarańczowi” prowadzili już 2:0.

Trzecia odsłona na wstępie zapowiadała wyrównaną walkę, ale niewiele później inicjatywę w pełni przejęli goście, którzy stopniowo “odjeżdżali” Resovii. Ostatecznie Jastrzębski Węgiel skończył tę partię, pokonując rzeszowian do 15 i zwyciężył w całym meczu bez straty seta.

Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 0:3 (12:25; 20:25; 15:25).

07-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkowka-dotkliwa-porazka-asseco-resovii-z-jastrzebskim-weglem-3937-00r2kc