REKLAMA

SIATKÓWKA. Developres znokautował będącą w kryzysie Wisłę Warszawa!

Siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów podejmowały na Podpromiu będący w głębokim kryzysie zespół Wisły Warszawa. Podopieczne Stephane’a Antigi zwyciężyły bez najmniejszych problemów w trzech błyskawicznych setach.

Wisła Warszawa z trudem skompletowała skład na mecz w Rzeszowie. Na Podpromiu pojawiło się jedynie sześć zawodniczek beniaminka. Jeszcze na kilka dni przed spotkaniem sam prezes klubu nie wykluczał, że możliwy jest walkower. Skutkowałby on usunięciem tego zespołu z ligowych rozgrywek. Warszawianki grały bez nominalnej libero i nie miały kadrowych możliwości na dokonywanie zmian w trakcie rywalizacji.

Developres otworzył spotkanie od mocnego uderzenia. “Rysice” nie pozostawiły suchej nitki na stołecznej drużynie i ograły ją do 13. Drugi set również od samego początku toczył się pod dyktando ekipy z Rzeszowa. Warszawski beniaminek zdołał zdobyć trzy punkty więcej, niż w pierwszej odsłonie.

Po zmianie stron Developres przypieczętował wygraną i znów zwyciężył do 12. Zawodniczką spotkania została Gabriela Polańska.

W środę rzeszowianki czeka o wiele bardziej wymagający mecz. “Rysice” pojadą do Łodzi, gdzie zmierzą się z trzecią drużyną w tabeli – Grotem Budowlanymi Łódź. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Developres SkyRes Rzeszów – Wisła Warszawa 3:0 (25:13; 25:16; 25:13)

26-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkowka-developres-znokautowal-bedaca-w-kryzysie-wisle-warszawa-2372-00r2kc-00r2kc