REKLAMA

SIATKÓWKA: Czy Resovia sięgnie po zwycięstwo w Lidzie Mistrzów?

KRAKÓW. Przed walką o złoto w PlusLidze drużyna Asseco Resovii Rzeszów zmierzy się w Turnieju Finałowym Ligi Mistrzów. W materiale prezentujemy pełny rozkład turnieju oraz informacje dla kibiców.

9

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Siatkarskie emocje w TAURON Arenie Kraków potrwają przez dwa dni – 16 i 17 kwietnia. Organizatorem turnieju jest Asseco Resovia Rzeszów, a gospodarzem miasto Kraków.

Pod Wawelem zmierzą się najlepsze ekipy w Europie. Oprócz rzeszowian, zagrają również Zenit Kazań, Trentono Diatec i Cucine Lube Civitanova.

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku Mistrz Polski zajął w Berlinie drugie miejsce. Teraz podopieczni Andrzeja Kowala powalczą o triumf przed licznie zgromadzoną polską publicznością.

Program Turnieju:

16 kwietnia (sobota):

godz. 15:30 – otwarcie Turnieju
godz. 16:30 – Zenit Kazań – Asseco Resovia Rzeszów
godz. 19:30 – Trentono Diatec – Cucine Lube Civitanova

17 kwietnia (niedziela):

godz. 14:45 – mecz o brąz
godz. 18:00 – finał

Warto wiedzieć:

Dodatkowe informacje na temat biletów i turnieju znaleźć można na stronie dedykowanej Final Four pod adresem: www.FinalFour2016.assecoresovia.pl.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ zatrzymują się linie tramwajowe nr: 1, 14, 22 oraz autobusy nr: 128.

Na przystanku: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II) zatrzymują się linie nr: 4, 5, 9, 52 i linie zastępcze nr  72 i 74 oraz autobusy nr: 124, 128, 424.

Na przystanku: TAURON Arena Kraków NŻ zatrzymuje się autobus nr 128.

Uwaga! W dniach 11-22 kwietnia prowadzony będzie remont torowiska na ul. Westerplatte. W związku z tym zostanie wyłączony ruch tramwajowy na odcinku Dworzec Główny – Poczta Główna i wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej dotyczące m.in. linii nr: 52, 72, 74 (dodatkowe informacje: http://kmkrakow.pl).

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest Parking w cenie 30 zł. W dniu wydarzenia parkingi zostaną otwarte o godz. 13:30. Dodatkowe informacje: www.eventim.pl/Bilety.html?affiliate=KRA&fun=erdetail&doc=erdetaila&erid=1613343&jumpIn=&month=4&year=2016.

źródło: www.tauronarenakrakow.pl

13-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)