REKLAMA

Siatkarze Asseco Resovii wracają do gry!

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Znamy dokładny plan kolejnych meczów Asseco Resovii. Po przerwie spowodowanej wykryciem zakażeń wirusem SARS-COV-2 wśród członków naszej drużyny, do ligowych rozgrywek wrócimy 13 listopada (piątek, godz. 20:30) – poinformowała Asseco Resovia Rzeszów w oficjalnym klubowym komunikacie.

Przechwytywanie_69
Foto: YouTube / kanał: Asseco Resovia Rzeszów

“Pasiaki” wznowią rywalizację od spotkania 13. kolejki PlusLigi – z Indykpolem AZS Olsztyn (13 listopada, godzina 20:30).

Drugie zaplanowane już spotkanie ma się odbyć z zespołem Ślepska Malow Suwałki. Będzie to zaległy mecz 4. kolejki PlusLigi. Zostanie on rozegrany 17 listopada o godzinie 17:30.

Oba mecze odbędą się w rzeszowskiej Hali Podpromie, niestety bez udziału publiczności.

Asseco Resovia borykała się z zakażeniami koronawirusem. Jak podawał w ostatnim czasie rzeszowski klub, łącznie zarażonych było 13 osób – dziewięciu zawodników i czterech członków sztabu szkoleniowego.

Koronawirus był przyczyną odwołania spotkania z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle, które chciano rozegrać 8 listopada. Miejmy nadzieję, że epidemia nie będzie już krzyżowała planów siatkarzom z Rzeszowa.

Źródło: red., Asseco Resovia Rzeszów / inf. pras.

10-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkarze-asseco-resovii-wracaja-do-gry-1230-00r2kc