Siatkarki z Rzeszowa brązowymi medalistkami mistrzostw Polski juniorek!

Siatkarki MKS-u V LO Developresu Rzeszów sięgnęły po brąz mistrzostw Polski juniorek młodszych. Zespół otrzymał też indywidualną nagrodę – Natalia Rejmen, kapitan zespołu została najlepszą przyjmującą mistrzostw. Turniej odbywał się w niedzielę w Wieliczce.

121977540_3326016217451784_8942357121766801633_o

Zawodniczki MKS-u V LO Developresu Rzeszów zdobyły brązowy medal mistrzostw Polski juniorek młodszych. Do fazy półfinałowej turnieju rozgrywanego w Wieliczce młode rzeszowskie siatkarki zwyciężyły we wszystkich meczach, z wyjątkiem spotkania z UKS-em Ateną Warszawa (2:3).

W półfinale Developres musiał uznać wyższość MKS-u SMS Kalisz (1:3). Okazało się, że Kaliszanki sięgnęły po mistrzostwo Polski i pokonały w finale wspomniany wcześniej klub UKS Atenę Warszawa (3:0).

MKS V LO Developres Rzeszów stanął więc do walki o trzecie miejsce – z LTS-em Legionovią Legionowo. W pierwszym secie rzeszowianki bez większych problemów sięgnęły po zwycięstwo. Dwa kolejne, po wojnie nerwów i grze na przewagi, również padły ich łupem (15-25, 24-26, 25-27).

Zawodniczką spotkania została kapitan rzeszowskiej drużyny, Natalia Rejment, która została też najlepszą przyjmującą całych mistrzostw.