REKLAMA

Siatkarki Developresu spotkają się z fanami na Podpromiu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Brązowe medalistki Ligi Siatkówki kobiet spotkają się z kibicami. Siararki Developresu Sky Res Rzeszów pojawią się w poniedziałek w rzeszowskiej Hali Podpromie.

59229969_2179762482060050_8343702575027060736_n

Foto: facebook.com/KsDevelopresRzeszow

Zawodniczki Developresu Sky Res Rzeszów, które w czwartek sięgnęły po brąz Ligi Siatkówki Kobiet, spotkają się z fanami. Wydarzenie będzie miało miejsce w poniedziałek, 6 maja o godzinie 14:00.

Wydarzenie odbędzie się o tak wczesnej porze ze względu na to, że w późniejszych godzinach nie byłoby możliwe zorganizowanie spotkania z całą kadrą Developresu. – Przepraszamy za wczesną porę, lecz spowodowana jest wyjazdami i wylotami naszych zawodniczek na zgrupowania kadr narodowych – czytamy w komentarzu pod facebookowym postem klubu z Rzeszowa.

Przypomnijmy, że popularne “Rysice” pokonały w ostatni czwartek Chemik Police (3:2), co pozwoliło im się cieszyć ze trzeciego zwycięstwa w meczach o trzecie miejsce. Taki obrót sprawy pozwolił im na zdobycie brązu w LSK. O tym spotkaniu pisaliśmy TUTAJ.

06-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkarki-developresu-spotkaja-sie-z-fanami-na-podpromiu-9081-00r2kc