REKLAMA

Siatkarki Developresu Rzeszów znów zakażone COVID-19

Większość siatkarek Developresu Rzeszów jest zakażona koronawirusem. Potwierdzono to w poniedziałkowym komunikacie. Zespół będzie poddany kwarantannie.

Przechwytywanie_89
Foto: YouTube / kanał: European Volleyball

Dziś nasz zespół przeszedł badania pod kątem COVID-19. Niestety nie mamy dobrych wieści. Znaczna większość naszej drużyny otrzymała wynik pozytywny. Natychmiast przekazaliśmy wyniki do PLS i do służb sanitarnych. Czekamy na komunikat dotyczący długości kwarantanny. Życzcie nam zdrowia! – komunikat o takiej treści zamieścił w poniedziałek Developres Rzeszów na swojej stronie internetowej.

Popularne “Rysice” zaraziły się koronawirusem po powrocie z meczu Ligi Mistrzyń z Busto Arsizio, który odbył się w środę 2 grudnia. Najbliższe spotkania rzeszowskiej drużyny zostaną prawdopodobnie odwołane.

To nie pierwsze zakażenia w zespole “Rysic”. W drugiej połowie października zakażone koronawirusem były trzy siatkarki i u trzech osób ze sztabu szkoleniowego, w tym u trenerów zespołu.

Źródło: red., developres.rzeszow.pl

08-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siatkarki-developresu-rzeszow-znow-zakazone-covid-19-856-00r2kc