REKLAMA

Sezonowe jadłodajnie dla ubogich w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dzięki współpracy Rzeszowskiego Towarzystwa im. Brata Alberta, Caritasu i miasta, będą wydawane darmowe posiłki dla ubogich. Do ich odbierania jest potrzebna specjalna karta.

food-1283220_960_720

Foto: Pixabay.com

Temperatury spadają już poniżej zera, a to oznacza, że nadszedł trudny czas dla bezdomnych i ubogich. W Rzeszowie będą oni mogli otrzymywać codziennie darmowe posiłki. Sezonowe jadłodajnie zostaną zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego 24, Okrzei 8 i Seniora 2.

Każdego dnia osoby ubogie będą mogły dostać ciepłą zupę, a w weekendy otrzymają ciepłą kiełbasę. Oprócz tego pojawią się też okazjonalne produkty spożywcze.

Aby mieć możliwość otrzymywania darmowych posiłków, należy udać się do właściwego dla miejsca zamieszkania ośrodka pomocy społecznej i poprosić o skierowanie. Z nim trzeba przyjść do schroniska przy ulicy Styki 21. Jego opiekun wyda odpowiednią kartę, która uprawnia do odbierania posiłków.

22-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sezonowe-jadlodajnie-dla-ubogich-w-rzeszowie-1742-kc2