REKLAMA

Seniorzy zwiedzą zamek w Łańcucie za złotówkę

W ten weekend seniorzy będą mogli zwiedzić zamek w Łańcucie za złotówkę. Wszystko dzięki akcji “60+kultura”.

 Weekend Seniora z kulturą_jpg

Foto: Materiał nadesłany

Muzeum-Zamek w Łańcucie po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „60+kultura”. Przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem i umożliwia osobom, które ukończyły 60 lat zakup biletów wstępu w promocyjnej cenie.

Wydarzenie jest organizowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest zachęcenie osób, które ukończyły 60 lat do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym poszczególnych regionów kraju.

Seniorzy, którzy w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę (28-30 września 2018 r.) odwiedzą Muzeum, będą mogli kupić wejściówki w cenie 1 zł za każdą z ekspozycji. Zniżkowe bilety – po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek – będzie można kupić w kasach Muzeum oraz na poszczególnych ekspozycjach. Godziny otwarcia i ostatniego wejścia są dostępne na stronie: www.zamek-lancut.pl, w zakładce „Dla zwiedzających”.

W piątek turyści mogą obejrzeć ekspozycje: Zamku (I i II piętro), Stajni i Wozowni, Storczykarni, Sztuki Cerkiewnej, Historii Miasta i Regionu, w tym ekspozycję 10 Pułku Strzelców Konnych. W weekend dostępne są: Zamek (I i II piętro), Stajnie i Wozownia, Storczykarnia oraz Sztuka Cerkiewna.

Źródło: Materiał nadesłany

26-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.