REKLAMA

Senator Polski 2050 Szymona Hołowni w Łańcucie (FOTO)

ŁAŃCUT / PODKARPACIE. W ubiegłą niedzielę 22 sierpnia o godzinie 13:00 w Łańcucie odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Polska 2050 Szymona Hołowni w ramach ogólnopolskiej akcji „Poznajmy się”.

_DSC8033

 

W ramach akcji “Poznajmy się” odbył się briefing prasowy z udziałem senatora Jacka Burego. Była to okazja do prezentacji lidera Ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni w Łańcucie i powiecie łańcuckim – radnego Damiana Szubarta.

 

Briefing rozpoczął senator Jacek Bury, informując o celach akcji „Poznajmy się”.

– „Poznajmy się” w Łańcucie to jedno z kilkuset spotkań jakie ruch Szymona Hołowni realizuje w Polsce w ramach wspomnianej akcji. Spotykamy się z mieszkańcami Polski a dziś tu w Łańcucie z jego mieszkańcami ale  z racji miejsca w którym jesteśmy , w istocie turystycznej perełce Podkarpacia , turystyka z całej Polski, rozmawiając o przyszłości , o celach o wizjach naszego kraju ale również i regionu. Różnić się można a nawet trzeba w poglądach, dlatego spotkania i rozmowy służą wypracowaniu wspólnych zbieżnych poglądów” – mówił senator Jacek Bury.

Następnie senator Bury zaprezentował lidera „Polska 2050” w Łańcucie i powiecie łańcuckim radnego miasta Damiana Szubarta.

– Mam małą sześcioletnią córkę i chciałbym, by nasz kraj był bezpieczniejszy, milszy, po prostu przyjazny. By mogła się w spokoju uczyć i rozwijać, a nie być nękana przez szalonych doktrynerów. Kiedy będzie wchodzić w dorosłe życie, by bez wstydu mógłbym powiedzieć, Basiu zrobiłem wszystko co możliwe, by Polska była lepszą niż ta, którą zastałem. Bardziej zielona, demokratyczna i solidarna, szanująca innych i tolerancyjna. Dbająca o zdrowie swoich mieszkańców, a nie zastraszająca, wspierająca, a nie kupcząca. Silna w różnicach, a nie szczująca. Takiej Polski chce większość z nas i tak czujących znalazłem w PL2050, zwykłych ludzi, a może niezwykłych, którzy mimo niechęci do polityki wsparli Szymona i nasz ruch. By spokojnie w 2050 roku powiedzieć zrobiliśmy wszystko co było możliwe i nasz kraj jest dobry, bezpieczny i szczęśliwy, zielony, solidarny i demokratyczny, udało się nam – mówił radny Szubart.

W briefingu wzięli udział miedzy innymi Radna Miasta Rzeszowa Anna Skiba oraz liderzy sąsiednich powiatów. Kolejne spotkania na Podkarpaciu są planowane w przyszłym tygodniu.

 

Źródło, foto: materiały prasowe

 


24-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)