REKLAMA

SANOK. Żywy robal w bułce! “Prawie go ugryzłem…” (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. O szokującym odkryciu poinformował nas jeden z Czytelników Esanok.pl. – Dzisiaj znalazłem to podczas jedzenia produktu z jednego ze sklepów. Robal był żywy. Prawie go ugryzłem… – pisze do nas Internauta. Sprawa została zgłoszono do sanepidu. Przeprowadzono kontrolę.

Informację o żuku, który pojawił się na zakupionym produkcie spożywczym otrzymaliśmy we wtorek rano.

Przykrą niespodziankę podczas śniadania sfotografował klient jednego z sanockich sklepów spożywczych.

Dzisiaj znalazłem to podczas jedzenia produktu z jednego ze sklepów. Robal był żywy – napisał do nas Internauta. – Żuk był wewnątrz bułki, prawie go ugryzłem – dodaje.

Internauta opisał, w którym punkcie i w jakiej firmie pieczywo zostało zakupione. Informacje te, do momentu wyjaśnienia sprawy, pozostawimy jednak dla redakcji.

Nasz Czytelnik zaznaczył, że sprawę zgłosił w sklepie oraz w sanepidzie. Otrzymał zwrot środków za zakupione pieczywo.

Jeśli chodzi o sanepid, to została przeprowadzona szczegółowa kontrola. Na miejscu nie stwierdzono obecności robaków w sprzedawanym pieczywie. Sprawdzono zabezpieczenia zastosowane w lokalu przed insektami. Został sporządzony protokół pokontrolny. Postępowanie będzie kontynuowane. Po jego zakończeniu mamy poznać szczegóły. Pytania w tej sprawie wysłaliśmy do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sanoku.


foto (2): nadesłane

09-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)