REKLAMA

SANOK. Romowicz rozdaje kawę na deptaku. Zaczepił Uruskiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Sanok odwiedził Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, który zapowiedział start w wyborach parlamentarnych w przyszłym roku. Na sanockim deptaku zapraszał sanoczan na rozmowę, rozdając kawę oraz herbatę. Przed naszą kamerą opowiedział o pomyśle na spotkania z mieszkańcami regionu oraz o priorytetach, z którymi idzie do wyborów. Zapraszamy do obejrzenia naszej RELACJI VIDEO oraz GALERII ZDJĘĆ.


grafika poglądowa

Drugie wydarzenie, którym jest otwarte spotkanie, odbędzie się o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Hotelu Sanvit (ul. Łazienna 1).

Na nasze spotkania- w przeciwieństwie do spotkań partii rządzącej- nie obowiązują zapisy, a pytania nie są czytane z kartki. Nie dowozimy też nikogo autobusami, a spotkanie odbywa się niezależnie czy przyjdzie jedna osoba czy pełna sala. Każdy mieszkaniec jest dla nas tak samo ważny – mówi Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych i kandydat na posła z naszego okręgu w wyborach w 2023 roku.

Sanok, to kolejne odwiedzane miejsce przez polityków partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej podobne spotkania odbyły się m.in. w Lesku.


grafika nadesłana

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Bartosz Romowicz będzie kandydował na posła! „Dla mojej córki i jej pokolenia” (ZDJĘCIA)

Burmistrz zakazał nauczania z podręcznika „Historia i teraźniejszość” (ANKIETA)


grafika poglądowa, foto burmistrz: oficjalny profil Burmistrza Ustrzyk Dolnych Bartosza Romowicza – Facebook

źródło: Red., opis spotkania w Sanvicie: materiały nadesłane


25-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)