REKLAMA

SANOK. 44-latek ranił nożem znajomego! Grożą mu 3 lata więzienia

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali 44-latka podejrzanego o ranienie nożem o rok starszego znajomego. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała i narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, kilka minut po północy, na terenie Sanoka. Z ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do kłótni, podczas której 44-latek ranił nożem swojego o rok starszego znajomego.

Pokrzywdzony został przetransportowany do szpitala. Nie wymagał hospitalizacji. Po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na stan trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Nietrzeźwy był także napastnik. W chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj, 44-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut spowodowania lekkich obrażeń ciała i narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia. Wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dalsze czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

źródło: KPP Sanok


grafika poglądowa

23-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)