REKLAMA

SANOK. Ice speedway już za tydzień! Znamy listę startową i ceny biletów

SANOK / PODKARPACIE. Znamy już pełną listę startową tegorocznych European Individual Ice Speedwy Championship. Te zawody zaplanowano na 25 i 26 lutego – oba turnieje o godzinie 14.00 – w Sanoku. Na zawody zapraszają FIM Europe, Polski Związek Motorowy i Speedwayevents.pl. Bilety w sprzedaży online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Do zmagań o medale Indywidualnych Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie przystąpią ostatecznie reprezentanci 9 krajów. Tytułu mistrzowskiego będzie bronił Austriak Harald Simon. Inni faworyci to z pewnością pozostali zeszłoroczni medaliści – Luca Bauer (Włochy) i Jimmy Olsen (Szwecja), czy niezwykle lubiani przez kibiców Austriak Franky Zorn czy Czech Lukas Hutla.

Na liście startowej nie zabraknie oczywiście Polaka. Będzie nim Michał Knapp, który na sanockim torze wystartuje z numerem 2 na plastronie. W stawce ponadto zobaczymy reprezentantów Szwecji, Czech, Niemiec, Finlandii, Holandii, Norwegii, Austrii i Włoch. Mistrzem Europy zostanie ten zawodnik, który przez dwa dni rywalizacji na „Błoniach” wywalczy największą liczbę punktów.

Lista startowa:

1. Max Koivula (Finlandia) 2. Michał Knapp (Polska) 3. Benedikt Monn (Niemcy) 4. Luca Bauer (Włochy) 5. Lukas Hutla (Czechy) 6. Dennis Andersson (Szwecja) 7. Sebastian Reitsma (Holandia) 8. Jimmy Olsen (Szwecja) 9. Franz Zorn (Austria) 10. Jo Saetre (Norwegia) 11. Tomi Norola (Finlandia) 12. Jan Klatovsky (Czechy) 13. Niek Schap (Holandia) 14. Jimmy Hornell (Szwecja) 15. Harald Simon (Austria) 16. Marc Geyer (Niemcy)

Rezerwowi:

17. Andrej Divis (Czechy) 18. Markus Jell (Niemcy)


zdjęcie poglądowe, autor: Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na tor lodowy “Błonie”, stawka będzie bardzo wyrównana, co zwiastuje sporą dawkę emocji. Trwa sprzedaż biletów online na te atrakcyjne zawody. Można je kupować online na stronie internetowej: bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Cennik

Pakiety dwudniowe VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów) 599 zł – normalny 349 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia Trybuna 99 zł – normalny 79 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści) Korona Stadionu: 79 zł – normalny 59 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści) Bilety na jeden dzień (sobota lub niedziela) VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce z najlepszą widocznością na trybunie, program zawodów) 349 zł – normalny 199 zł – ulgowy – osoby do 18 roku życia Trybuna: 59 zł – normalny 49 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści) Korona Stadionu: 49 zł – normalny 39 zł – ulgowy (dzieci i młodzież od 7 do 18 roku życia; emeryci i renciści) *** Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista do znalezienia TUTAJ. W dniu zawodów, od godziny 11.00, bilety i programy będą dostępne także na stoiskach stacjonarnych wokół obiektu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym). *** Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 19 lutego – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet Ice Speedway”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. Uwaga – ilość miejsc jest ograniczona.

źródło: materiały nadesłane

17-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)