REKLAMA

Sandra Mendelowska wchodzi do Domu Wielkiego Brata!

PODKARPACIE. Do ekipy Wielkiego Brata dołączyła krośnianka Sandra Mendelowska. Dziewczyna zajęła drugie miejsce w głosowaniu widzów. Teraz będzie można śledzić jej poczynania w programie “Big Brother” codziennie o 20.00 w TVN7. Kibicujecie Sandrze?

Ostatni,m niedzielny odcinek “Big Brothera” był wyjątkowy. Z programu nikt nie odszedł, w zamian zaś do ekipy Wielkiego Brata dołączyło dwoje uczestników. Wśród nich jest krośnianka Sandra Mendelowska. Dziewczyna zajęła drugie miejsce w internetowym rankingu widzów na Facebooku.

Sandra Mendelowska to pochodząca z Krosna 20-latka, która z pewnością wprowadzi wiele nowości do Domu Wielkiego Brata. Jest pasjonatką sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi na 100 metrów oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Dumna posiadaczka ponad 180 centymetrów wzrostu, które często przeszkadzały w znalezieniu chłopaka. Singielka, czekająca aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem ludzi na swój temat.

Losy uczestników “Big Brothera” można śledzić codziennie o 20.00 w TVN7.

materiały nadesłane/red.

18-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)