REKLAMA

Samochód zawiesił się na nadbrzeżnej skarpie

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia, do którego doszło dziś (29.05) w Boguchwale. W pobliżu kładki nad Wisłokiem, volkswagen zawiesił się na nadbrzeżnej skarpie. Na miejscu okazało się, że mężczyzna, który najprawdopodobniej kierował samochodem, jest pijany.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9. Policjanci zostali zawiadomieni, że w Boguchwale w pobliżu kładki nad Wisłokiem na nadbrzeżnej skarpie zwiesił się samochód. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący volkswagenem polo zatrzymując się nad brzegiem Wisłoka, zawiesił się na skarpie. Policjanci ustalili, że samochodem najprawdopodobniej kierował 50-letni mieszkaniec gminy Boguchwała.

Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. Wezwani na miejsce strażacy, wyciągnęli wiszący nad skarpą samochód. Policjanci weryfikują teraz informacje dotyczące osoby kierującej volkswagenem oraz ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

policja

Źródło: KMP Rzeszów

29-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

samochod-zawiesil-sie-na-nadbrzeznej-skarpie-00e8mc