REKLAMA

Samochód wypadł z drogi i stanął w płomieniach (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w sobotę, w Darowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem polo, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi, po czym jej pojazd spłonął. Samochodem podróżowały trzy osoby. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

 303-250342

W sobotę, 5 listopada br. przed godz. 23, przemyscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do jakiego doszło w miejscowości Darowice, w gminie Fredropol. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, kierując volkswagenem polo, na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas, a następnie wypadła z drogi na pola uprawne. Samochód przejechał  jeszcze przez zarośla, a w konsekwencji spłonął.

Kierująca podróżowała razem z 17-letnią siostrą i 18-letnią kuzynką. Wszystkie są  mieszkankami powiatu przemyskiego. Na szczęście kobietom udało się wydostać z pojazdu o własnych siłach. Po zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala na badania. Obrażenia jakich doznały, okazały się niegroźne.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierująca była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami.

Na miejscu policjanci wykonywali oględziny i sporządzali dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują  do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości  do warunków panujących na drodze!

źródło: KMP Przemyśl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


10-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)