REKLAMA

Samobójstwo w Rzeszowie! Trwa śledztwo prokuratury

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w sprawie samobójstwa, do którego miało dojść 6 grudnia. 28-letni rzeszowianin wyskoczył z 10 piętra wieżowca przy ulicy Sportowej w Rzeszowie.

falling-2245869_1280

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

Wstępne ustalenia rzeszowskiej prokuratury wskazują na to, że 6 grudnia 28-letni mieszkaniec Rzeszowa Kamil D. popełnił samobójstwo. Mężczyzna udał się na ulicę Sportową 2 w Rzeszowie, gdzie na skutek upadku z 10 piętra klatki schodowej poniósł śmierć na miejscu. Prokuratura sprawdzi, czy ktoś nakłonił 28-latka do wyskoczenia z wieżowca.

W toku prowadzonego postępowania rozpytano mieszkańców bloku przy ulicy Sportowej 2 w Rzeszowie, dokonano oględzin zwłok na miejscu znalezienia oraz oględzin miejsca zdarzenia. Planowane są oględziny zewnętrzne i wewnętrze zwłok, przesłuchanie ewentualnych świadków zdarzenia, a także zabezpieczenie monitoringu.

W wyniku powyższych działań zostanie zabezpieczony materiał dowodowy, który przyczyni się do wyjaśnienia okoliczności sprawy.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie

10-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

samobojstwo-w-rzeszowie-trwa-sledztwo-prokuratury-3703-00r2kc