REKLAMA

Są jeszcze miejsca na bezpłatne szkolenia w Rzeszowie poświęcone bezpieczeństwu infrastruktury IT

RZESZÓW. Zostały jeszcze ostatnie miejsca na bezpłatne szkolenia dla mieszkańców Rzeszowa. Warsztaty poświęcone bezpieczeństwu infrastruktury IT, odbędą się 10 października w Greinhotel (ulica Rejtana 1). Oprócz możliwości udziału w wykładach eksperckich i praktycznych pokazach technicznych, uczestnicy otrzymają za darmo licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera.

unnamed

Szkolenia skierowane są do osób poszukujących skutecznych rozwiązań do zabezpieczenia sieci komputerowych. Podczas spotkań prelegenci poruszą tematy związane m.in. z najczęstszymi zagrożeniami dla infrastruktury IT, sposobami walki z niebezpieczeństwem w sieci, monitorowaniem pracowników czy zintegrowanym zarządzaniem zasobami IT w organizacji.

Bezpieczeństwo IT to obecnie jeden z najistotniejszych warunków funkcjonowania praktycznie każdej firmy czy instytucji tłumaczy Grzegorz Oleksy, dyrektor firmy Axence i jeden z prelegentów podczas szkoleń. Tempo, w jakim pojawiają się nowe zagrożenia, obliguje osoby odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie infrastruktury IT, do ciągłego poszerzania wiedzy na temat obszarów i potencjalnych źródeł ryzyka. Tegoroczna edycja naszych szkoleń szczególny nacisk kładzie nie tylko na coraz szersze spektrum zagrożeń, ale przede wszystkim na dobre praktyki i skuteczne metody prewencji. Nie zapomnimy również o tak oczekiwanym przez wielu uczestników temacie, jakim niezmiennie jest monitorowanie pracowników – jego zasadność, cele oraz praktyczne aspekty wdrożenia go w organizacji  – dodaje.

Każdy z uczestników otrzyma za darmo komercyjne licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera oraz imienny certyfikat.

Aby zarejestrować się na szkolenie, należy zarejestrować się na stronie firmy Axence.

ap

01-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sa-jeszcze-miejsca-na-bezplatne-szkolenia-w-rzeszowie-poswiecone-bezpieczenstwu-infrastruktury-it-ap007