REKLAMA

Rzeszowskie sukcesy w Pucharze Polski w fitnesie!

Świetny występ na Międzynarodowym Pucharze Polski w fitnesie zaliczyli zawodnicy Towarzystwa Gimnastycznego “Sokół” Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zdobyli oni aż pięć medali.

73030990_2578236828866522_8894964694075310080_o
Foto: FB / Rzeszów – stolica innowacji

W miniony weekend w Zblewie (woj. Pomorskie) odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w fitnesie gimnastycznym federacji WBBF. Rewelacyjnie spisali się podopieczni trenera Grzegorza Bielca, zawodnicy sekcji Fit Kids Academy – Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Uniwersytetu Rzeszowskiego, którzy zdobyli 4 złote i 1 srebrny medal.

Złoto zdobyli: Mistrz Europy Leon Radke; trio fitness aktualnych Mistrzyń Polski w składzie Julia Sycz, Magdalena Ziaja i Zuzanna Jurasz oraz debiutujące w imprezie tej rangi – Amelia Traciak (była skoczkini do wody) i duet Ewa Żukowska i Maja Bieniek, które po zakończeniu kariery akrobatycznej z powodzeniem odnalazły się w fitnessie gimnastycznym.

Srebro wywalczyła Julia Sycz – aktualna Mistrzyni Europy, brązowa medalistka Mistrzostw Świata, podwójna Mistrzyni Polski.

Źródło: FB / Rzeszów – stolica innowacji

16-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowskie-sukcesy-w-pucharze-polski-w-fitnesie-8447-00r2kc