RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę o godz. 20.00 w telewizji TVN zespół Gabcia i Przyjaciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 i z Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie wystąpi w programie Mam Talent TVN.
foto: www.rzeszow.pl
Dzięki głosom telewidzów zespół może zdobyć Nagrodę Publiczności Mam Talent TVN ! Aby zagłosować wystarczy bezpłatnie ze strony internetowej programu Mam Talent ściągnąć aplikacje Mam Talent i zagłosować również bezpłatnie podczas występu zespołu Gabcia i Przyjaciele w najbliższą sobotę (program zaczyna się o godz. 20.00 w TVN).
Założycielem, opiekunem, autorem piosenek zespołu Gabcia i Przyjaciele jest Waldemar Wywrocki (na fotografii).
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.