REKLAMA

Rzeszowskie Potańcówki Dla Seniorów również w lipcu i sierpniu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sobotę zakończył się czerwcowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów. Nie oznacza to jednak, że nie odbędą się kolejne. Rzeszowski Dom Kultury zaplanował już terminy potańcówek na lipiec i sierpień. Imprezy, jak zwykle, odbędą się w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach.

Potancowka-Miejska-dla-Seniorow-fot.-RDK-1-780x585
Foto: RDK

Plenerowe Potańcówki Miejskie dla Seniorów zadebiutowały we wrześniu 2018 roku, w ramach cyklu „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Przez miesiące zimowe zabawy taneczne kontynuowane były na auli Zespołu Szkół Mechanicznych.

27 kwietnia 2019 roku rozpoczęto nowy sezon imprez dla seniorów na rzeszowskich bulwarach. Majowy cykl potańcówek zakończył się w sobotę 18 maja. Kolejne Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbywały się 8 czerwca oraz 29 czerwca 2019 roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach.

Z kalendarza imprez udostępnionego przez Rzeszowski Dom Kultury wiadomo, że Miejskie Potańcówki Dla Seniorów są już zaplanowane na lipiec i sierpień.

Dokładne terminy:

  • Lipiec:

– 6 lipca,
– 13 lipca,
– 20 lipca,
– 27 lipca.

  • Sierpień:

– 3 sierpnia,
– 10 sierpnia,
– 17 sierpnia,
– 31 sierpnia.

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60 roku życia i stanowi znakomitą okazję do wspólnej zabawy przy muzycznych przebojach z dawnych lat. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie imprez planowane jest na godzinę 17:00.

Źródło: RDK

30-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowskie-potancowki-dla-seniorow-rowniez-w-lipcu-i-sierpniu-8265-00r2kc