REKLAMA

Rzeszowskie kino Zorza może upaść. Apel do widzów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pandemia koronawirusa uderzyła w branżę filmową, dystrybucję, ale przede wszystkim kina. Rzeszowska “Zorza” zmaga się z niską frekwencją, co doprowadziło do problemów finansowych. Z tego względu kino Zorza zwraca się z prośbą do widzów do zakupu specjalnego vouchera na dowolny seans.

5e9b02eb5f051_o_large
Foto: materiały prasowe kina Zorza

W połowie marca zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Kultury – kino Zorza zostało zamknięte na trzy miesiące. W międzyczasie brało udział w ogólnopolskiej akcji #wspieramykinapolskie. Widzowie bardzo pomogli nam w tym trudnym momencie, dzięki czemu otworzyliśmy kino 6 czerwca. Niestety zbyt niska frekwencja spowodowała, że jesteśmy zaniepokojeni przyszłością kina i jego utrzymaniem – informuje Katarzyna Kazanecka z kina Zorza

Od lat kino Zorza jest kulturowym miejscem spotkań mieszkańców Rzeszowa i okolic. Odbywają się w nim premiery filmów artystycznych, czy komercyjnych z całego świata, różnorodne cykle filmowe, koncerty oraz transmisje oper i wystaw.

Kino Zorza wpisało się w przestrzeń centrum miasta i nie wyobrażamy sobie, że mogłoby przestać istnieć. W następnym roku kino Zorza będzie obchodzić jubileusz 65-lecia, jednak bez pomocy Widzów możemy nie przetrwać do tego czasu. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie kina, przez zakup vouchera – apeluje Katarzyna Kazanecka.

Voucher ma charakter otwarty i można go wykorzystać na dowolny seans filmowy przez cały rok – od momentu zakupu.

Ceny voucherów:

  • Pojedynczy voucher – 17 zł,
  • 5 voucherów – 15 zł za sztukę.

Vouchery są dostępne w kasie kina Zorza.

Każdy, kto chce wesprzeć kino może kontaktować się z “Zorzą” poprzez adres mailowy i telefony: katarzyna.kazanecka@kinozorza.pl, tel. 885 100 082 lub 17 853 26 37

Źródło: kinozorza.pl / informacja prasowa

16-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)