REKLAMA

Rzeszowskie kina Helios obniżają ceny biletów! 14,90 zł przez cały tydzień!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowskie kina Helios przygotowały obniżki cen biletów. Od najbliższego piątku, 17 stycznia, za wejście na wszystkie seanse w regularnym repertuarze, przez 7 dni w tygodniu, widzowie zapłacą 14,90 zł.

1406212634

Foto: helios.pl / materiały prasowe

Od piątku kina Helios w Rzeszowie uruchomiły stałą ofertę biletów w nowej, niższej cenie – 14,90 zł. Cennik ten obowiązuje przez cały tydzień. Do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 złotych.

Rzeszowski Helios zaprasza na premierowe seanse filmu „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, komedii „Mayday”, w której Piotr Adamczyk zmaga się z… dwiema żonami, a także filmu familijnego „Doktor Dolittle”, z rewelacyjnym Robertem Downey Jr. w roli ekscentrycznego lekarza weterynarii. Na najmłodszych widzów czeka pozytywna animacja „Tajni i fajni”, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów, a także „Urwis” – prześmieszna historia psa, któremu w polskiej wersji językowej głosu udzielił Mateusz Banasiuk.

Bilety w cenie 14,90 zł na seanse 2D można od 17 stycznia nabyć w kasie rzeszowskich kin Helios (aleja Powstańców Warszawy 14, aleja Piłsudskiego 44 w Galerii Rzeszów ) oraz na stronie internetowej: www.helios.pl.

Źródło: Helios / informacja prasowa

17-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowskie-kina-helios-obnizaja-ceny-biletow-1490-zl-przez-caly-tydzien-1376-00r2kc