REKLAMA

Rzeszowskie Juwenalia: ulicami przejdzie korowód. Będą utrudnienia

RZESZÓW / PODKARPACIE. W czwartek na Rynku rozpoczną się Rzeszowskie Juwenalia 2019. Po symbolicznym przekazaniu kluczy do miasta, korowód studentów przejdzie ulicami Rzeszowa do miasteczka akademickiego. Podczas przejścia korowodu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Przechwytywanie_71

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Uczestnicy Juwenaliów zbiorą się na rzeszowskim Rynku o godzinie 16:00. O 17:30 prezydent miasta Tadeusz Ferenc odda studentom klucz do bram miasta, a około godziny 18:00 wyruszą oni w barwnym korowodzie w kierunku ulicy Poznańskiej i Akademickiej.

Uczestnicy korowodu będą przemieszczać się ulicami Matejki i Grunwaldzką, które zostaną całkowicie zamknięte. Następnie przejdą ulicami Piłsudskiego (ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do Ronda Dmowskiego oraz samo rondo będą w czasie przemarszu całkowicie zamknięte dla ruchu), Cieplińskiego, Lisa Kuli, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego do ulicy Poznańskiej i Akademickiej, gdzie około godziny 19.30 przemarsz powinien się zakończyć. Ulice te będą częściowo wyłączone z ruchu, gdyż uczestnicy będą poruszać się prawym pasem ruchu (buspas).

303-185066

Trasa korowodu / Podkarpacka Policja

Na trasie studenckiego pochodu, policjanci blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch.

O tym, kto wystąpi podczas tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: Podkarpacka Policja

08-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowskie-juwenalia-ulicami-przejdzie-korowod-beda-utrudnienia-9433-00r2kc