REKLAMA

Rzeszowski zespół w finale „Śpiewajmy razem. All together Now”! (WIDEO)

|

Rzeszowski zespół w finale „Śpiewajmy razem. All together Now”! (WIDEO)

Rzeszowska grupa Tripple Madness wystąpi w wielkim finale muzycznego show “All together Now”. W środowy wieczór powalczą oni o główną nagrodę w programie, czyli o 100 tysięcy złotych.

Triple Madness (2)_1

Foto: materiał nadesłany

„Śpiewajmy razem. All together Now” to muzyczne show telewizyjne, w którym uczestnik ma za zadanie porwać do wspólnego śpiewania jak największą liczbę jurorów, których łącznie jest aż stu. Wśród nich znajdują się takie gwiazdy, jak Beata Kozidrak, Jula, Wanda Kwietniewska, czy Joanna Lazer. Program prowadzi znany z kabaretu Łowcy.B – Mariusz Kałamaga. Główną wygraną w programie jest 100 tysięcy złotych.

Do finału tego programu dostała się rzeszowska grupa Tripple Madness. Był to jedyny zespół w zestawieniu finalistów drugiej edycji „Śpiewajmy razem”. Muzycy z Rzeszowa postawili na „I Want It All” Queen. Ryzyko się opłaciło! Energia, jaką zaprezentowali na scenie, była nie do powtórzenia.

Tripple Madness to projekt muzyczny, który rozkwitł wraz ze schyłkiem roku 2018. Tworzą go: Sylwia „Shea” Piotrowska , Marcin „Martens” Miziołek i Marek Filipak – troje dojrzałych, lecz zwariowanych wokalistów, z konkretnym pomysłem na siebie. Połączyły ich: Rzeszów, gdzie Marek studiuje, Sylwia studiowała, a Marcin pracuje oraz charakter i pasja do dzielenia się swoimi emocjami z odbiorcą. Aktualnie pracują nad autorskim materiałem, być może już jesienią będzie można poznać efekty ich pracy.

Czy rzeszowianie okażą się najlepsi? Przekonamy się o tym już w środowy wieczór (godzina 20:30 w Polsacie).

Źródło: materiał nadesłany

24-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.