REKLAMA

Rzeszowianin mistrzem Polski w górskich wyścigach samochodowych!

Rzeszowski kierowca Roman Baran zdobył tytuł mistrzowski grupy A w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski 2019. To jego dziesiąte mistrzostwo kraju, ale pierwsze w tej kategorii.

16. Wyścig Górski Prządki zakończył rywalizację w tegorocznej edycji Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski 2019. Po tytuł mistrzowski w Grupie A sięgnął rzeszowski kierowca Roman Baran. Zawodnik L Racing wygrał 6 z 14 rund mistrzostw, a każdy wyścig kończył na podium. Roman Baran startował w tym roku za kierownicą Mitsubishi Lancera Evo w nowej specyfikacji.

Zespół spisał się na medal i dzięki temu mamy jedną z najlepszych skuteczności startów w całym tym sezonie. Byliśmy w stanie  walczyć o najwyższy stopień podium w każdych warunkach i na każdej trasie, a przede wszystkich unikając błędów i zachwując czyste konto. Punkty wywiezione z każdej rundy dały nam to co najcenniejsze, czyli Mistrzostwo Polski w Grupie A. Równie mocno cieszy nas także dziewiąty wynik w „generalce”. Znaleźliśmy się w gronie dużo najmocniejszych samochodów, jako jedyni z naszej grupy. To najlepsze nagrody za wysiłki zespołu i zaangażowanie sponsorów. Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za włożoną pracę, a wspierającym nas firmom, za kolejny rok zaangażowania – czytamy w wypowiedzi Romana Barana, zawartej w informacji prasowej GSMP.

To już dziesiąty tytuł rzeszowskiego kierowcy w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Roman Baran zapowiedział starty w przyszłym sezonie, ale nieznany jest jeszcze model samochodu, którym będzie się ścigał.

 

17-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowski-zawodnik-zwyciezyl-w-gorskich-samochodowych-mistrzostwach-polski-9054-00r2kc