REKLAMA

Rzeszowski Salon Maturzystów w Uniwersytecie Rzeszowskim

Tegoroczny Salon Maturzystów odbędzie się po raz pierwszy w Uniwersytecie Rzeszowskim. Wszyscy zainteresowani tym wydarzeniem mogą przyjść w dniach 24-25 września 2018 r. do budynku A0, przy ul. Pigonia 1.

prezydent_komorowski_debata_studenci_uniwersytet_rzeszowski_030_1

Foto: Archiwum Rzeszów24.pl

Na zainteresowanych maturzystów, zgodnie z tradycją Salonu czeka wiele wydarzeń i wystawców. Formuła imprezy została wzbogacona o: warsztaty, wykłady inspiracyjne, porady ekspertów z przychodni psychologiczno-pedagogicznych i urzędów pracy oraz badanie predyspozycji zawodowych. Podczas trwania Salonu można będzie porozmawiać z przedstawicielami różnych uczelni, dowiedzieć się wszystkiego o kierunkach i przebiegu studiów oraz perspektywach zatrudnienia.

Maturzyści będą mogli również otrzymać informację z „pierwszej ręki” nt. czekającego ich niebawem egzaminu dojrzałości. Okazją do tego będzie spotkanie z ekspertami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Tematyką spotkań będą m.in.: „Jak osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym z język obcego?”, „Czy umiesz, czy nie umiesz, licz na siebie”, „Sukces na egzaminie z biologii – czy to możliwe?”.

UR zaprasza wszystkich uczniów szkół średnich do odwiedzenia uczelni, gdzie będą oni mogli poznać bazę dydaktyczną i campus UR.

Źródło: Materiał nadesłany

19-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowski-salon-maturzystow-w-uniwersytecie-rzeszowskim-6608