REKLAMA

Rzeszowski salon fryzjerski w programie TVN

RZESZÓW / PODKARPACIE. Paweł Żelazo jest właścicielem salonu Paul Ferro. Nagrał filmik, dzięki któremu dostał się do programu “Afera fryzjera” emitowanego w TVN Style. Nad udoskonaleniem jego firmy pracowali specjaliści. Zmiany możemy zobaczyć nie tylko na ekranie telewizora, ale również w praktyce…

1

foto: kadr z programu “Afera Fryzjera”

Program prowadzą Maciej Wróblewski (stylista fryzur) oraz Maciej Maniewski – mistrz sztuki fryzjerskiej. Ich projekt ma charakter rozrywkowy. Specjaliści w dziedzinie fryzur doradzają, jak można w profesjonalny sposób zmienić oblicze salonu.

Na wzięcie udziału w programie zdecydował się 26-letni Paweł Żelazo – właściciel rzeszowskiego “Paul Ferro” (ul. Sikorskiego). Wysyłając zdjęcia, filmik i krótki tekst określający problemy, z jakimi boryka się jego firma, spełnił warunki i dostał zielone światło od prowadzących.

Ekipa filmowa spędziła w jego salonie 4 dni. Nagranie powstało pod koniec lipca, a kilka dni temu po raz pierwszy ujrzało światło dzienne na TVN Style.

Powtórkę będzie można zobaczyć w czwartek (27 października) o godz. 12:55 i 20:55. Tego samego dnia pojawi się też na playerze TVN-u.

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) oraz w soboty (8:00 – 14:00).

(az)

26-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowski-salon-fryzjerski-w-programie-tvn