REKLAMA

Rzeszowski MPWiK z nagrodą Kryształy Przetargów Publicznych

RZESZÓW / PODKARPACIE. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rzeszowie otrzymało statuetkę Kryształy Przetargów Publicznych 2019 dla najlepszego zamawiającego w kategorii „Ochrona środowiska i gospodarki wodnej”. Wyróżniona została inwestycja związana z budową suszarni mechanicznej osadów ściekowych.

Screenshot_2019-10-17 RZESZÓW Otwarto suszarnię odpadów MPWiK (FOTO)
Foto: UM Rzeszowa

Kryształy Przetargów Publicznych przyznawane są najskuteczniejszym, najbardziej rzetelnym i najlepiej przygotowanym oraz zrealizowanym inwestycjom w sektorze publicznym.

Celem Nagrody – od samego początku jej istnienia – jest promocja i upowszechnianie stosowania dobrych praktyk w dziedzinie zamówień publicznych wśród uczestników rynku zamówień, zarówno po stronie zamawiających, jak i wykonawców – mówi Elżbieta Sobczuk, redaktor naczelna miesięcznika „Przetargi Publiczne”, organizatora nagrody.

MPWiK otrzymało nagrodę w kategorii „Ochrona środowiska i gospodarki wodnej”. Doceniono budowę suszarni mechanicznej osadów ściekowych wraz z modernizacją obiektów Oczyszczalni Ścieków w Rzeszowie. Uroczysta Gala odbyła się w Jachrance pod Warszawą podczas otwarcia XIV Forum Przetargów Publicznych.

Źródło: materiały prasowe

17-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowski-mpwik-z-nagroda-krysztaly-przetargow-publicznych-125-00r2kc