REKLAMA

Rzeszowski Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

RZESZÓW. Na Uniwersytecie Rzeszowskim w dniach od 17 do 21 marca 2014 r. odbędzie się Festiwal Przedsiębiorczości Boss. Studenckie Forum Business Centre Club (SFBCC) przy Uniwersytecie Rzeszowskim organizuje w tym roku już XI – tą edycję ogólnopolskiego Festiwalu BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces. Projekt skierowany jest do osób młodych, a w szczególności studentów. W Rzeszowie odbędzie się inauguracja tegorocznego Festiwalu.

BOSS

XI edycja Festiwalu BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces rozpocznie się w Rzeszowie 17 marca i potrwa do 21 marca. Będzie to 5 dni wypełnionych najwyższej jakości szkoleniami, warsztatami i seminariami prowadzonych przez ludzi sukcesu, którzy chcą wesprzeć młode i ambitne osoby  wiedzą merytoryczną i praktyczną. Wśród modułów tematycznych znajdują się takie jak:

  • ABC Biznesu (17.03)– zawierający w sobie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno od strony prawnej jak i praktycznej, ale także etykę i savoir vivre w biznesie.
  • Coaching&Rozwój (18.03) – tu kładziemy nacisk na pracę z człowiekiem nad jego rozwojem kompetencyjnym i osobistym, poszerzanie wiedzy oraz ciągłe doskonalenie się.
  • HR&Rekrutacja (19.03) – wybierając szkolenia i warsztaty z tego modułu, młodzi ludzie dowiedzą się jak profesjonalnie napisać CV czy list motywacyjny a także w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, by zdobyć wymarzone stanowisko.
  • PR&Marketing (20.03) – w zakres tego modułu wchodzą techniki analizy rynku, sprzedaż i reklama, social media, a także, od dłuższego czasu bardzo popularne, blogi i vlogi.
  • Inżynieria i Innowacje (21.03) – zawarte tu aspekty zostały przygotowane w szczególności z myślą o osobach studiujących na kierunkach technicznych i informatycznych. Tutaj jest duże pole do działania, aby z kreatywnych umysłów nie powstawały tylko pomysły, ale realne biznesy.

Uroczysta inauguracja Festiwalu BOSS odbędzie się 17 marca  na Uniwersytecie Rzeszowskim i połączona zostanie z ogólnopolską konferencją prasową inicjującą projekt w całej Polsce. Konferencja prasowa odbędzie się o godz. 10:30 w Budynku A0 (Nowe centrum, przy ul. Prof. St. Pigonia 1), sala. 42 (sala rady Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego). Zapisy na szkolenia i warsztaty trwają od 10 marca! Aktualności, opis szkoleń i harmonogram znajduje się na stronie Festiwalu www.festiwalboss.pl

 

11-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowski-festiwal-przedsiebiorczosci-boss