REKLAMA

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na kurs języka angielskiego

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”  to wakacyjny, dwutygodniowy kurs organizowany przez Stowarzyszenie „Pomost International” z Buffalo (USA), Rzeszowski Dom Kultury, Urząd Miasta Rzeszowa i Zespól Szkół Elektronicznych w ramach współpracy partnerskiej miast Buffalo i Rzeszowa. 

Tegoroczna edycja kursu odbędzie się w dniach 6 – 18 lipca 2015 roku. Będzie to już dwudziesta piąta edycja kursu. Wszystkie zajęcia na kursie prowadzone są w formie warsztatów językowych wyłącznie w języku angielskim. Nauczycielami są wolontariusze ze Stanów Zjednoczonych, ludzie reprezentujący różne zawody, którzy od 1991 r. corocznie przyjeżdżają do Rzeszowa, by w niekonwencjonalny sposób uczyć języka angielskiego, przekazując równocześnie szeroką wiedzę o wielu dziedzinach życia społeczeństwa amerykańskiego, a w szczególności partnerskiego miasta Buffalo. Uczestnicy kursu otrzymują podręczniki przygotowane każdorazowo przez nauczycieli kursu.

Kontynuowanie kursu „Pomost International” od ponad dwudziestu lat, doświadczenie prowadzących go nauczycieli – wolontariuszy i wielkie zainteresowanie udziałem w nim, a także wysokie opinie uczestników, z których wielu uczestniczyło w kursie kilkakrotnie, świadczą o jego wysokim poziomie i atrakcyjności. W kursie „Pomost International” mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich oraz gimnazjów, a także osoby pracujące i studenci, posiadający znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z zajęć prowadzonych wyłącznie w języku angielskim.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury www.rdk.rzeszow.pl.

Baner - Pomost International 2015

07-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowski-dom-kultury-zaprasza-na-kurs-jezyka-angielskiego