REKLAMA

Rzeszowski Dom Kultury uruchamia Piątkową Strefę Relaksu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury uruchamia Piątkową Strefę Relaksu, czyli wydarzenie o charakterze kulturalno-rozrywkowym, które będzie miało na celu zachęcenie mieszkańców Rzeszowa do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i skorzystania z przygotowanych dla nich bezpłatnych atrakcji. Cotygodniowe spotkania mieszkańców będą odbywać się na placu zielonym przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country na osiedlu Budziwój.

Foto - Piątkowa Strefa Relaksu (fot. RDK) - 2

Foto (4): Rzeszowski Dom Kultury / materiały prasowe

 

Piątkowa Strefa Relaksu to nowa inicjatywa Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach szerokiej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa.

Przestrzeń, w której będzie realizowane wydarzenie to zielony plac przy budynku Rzeszowskiego Domu Kultury filia Country, który jest zlokalizowany przy ul. Herbowej 3 na osiedlu Budziwój.

Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na trzy strefy – strefę chill, strefę camping oraz strefę active. Dzięki wytyczeniu poszczególnych stref, miejsce to będzie przeznaczone zarówno dla osób aktywnie spędzających swój wolny czas, jak i dla tych, którzy relaksują się przy dźwiękach muzyki, czytając książkę lub spędzając czas ze znajomymi. Wielkim finałem wydarzenia będzie natomiast kolejna już odsłona rowerowego kina plenerowego.

Foto - Piątkowa Strefa Relaksu (fot. RDK) - 3

Foto - Piątkowa Strefa Relaksu (fot. RDK) - 1

Harmonogram Piątkowej Strefy Relaksu:

 • 23 lipca 2021 r., godz. 17:00
  Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe
  oraz pyszna lemoniada
 • 30 lipca 2021 r., godz. 17:00
  Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe, zaplatanie warkoczyków oraz pyszna lemoniada
 • 6 sierpnia 2021 r., godz. 21:00
  Rowerowe kino plenerowe – seans filmowy w plenerze

Wstęp na wszystkie spotkania w ramach Piątkowej Strefy Relaksu jest bezpłatny. Regulamin letnich imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” jest dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Plakat - Piątkowa Strefa Relaksu

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury / materiały prasowe

 

21-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)