REKLAMA

Rzeszowski Dom Kultury: Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich pasjonatów zajęć siłowych do wzięcia udziału w Plenerowych Mistrzostwach na Wyciskanie Sztangi Leżąc, które odbędą się 14 sierpnia 2021 roku o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Słowiańskiej w Rzeszowie na osiedlu Biała. Zawody realizowane są w ramach letniej akcji miejskiej “Atrakcje na wakacje”.

Foto - Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc (fot. Freepik)

Foto: Freepik / zdjęcie poglądowe

Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc to rozwinięcie dotychczasowej formuły cyklicznych zawodów, które odbywały się w poprzednich latach w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała.

Jednocześnie jest to impreza mająca na celu promocję rekreacyjno-sportowej oferty instytucji, w tym trzech siłowni działających na co dzień w jej wybranych filiach: Biała (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164), Przybyszówka (ul. Dębicka 170) oraz Staromieście (ul. Staromiejska 43a).

Podczas Mistrzostw, które odbędą się w sobotę 14 sierpnia 2021 roku o godzinie 17:00 na boisku przy ul. Słowiańskiej w Rzeszowie zawodnicy rywalizować będą ze sobą w dwóch kategoriach.

W pierwszej waga sztangi będzie równa masie ciała zawodnika, natomiast w drugiej będzie równa połowie jego masy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do dnia 9 sierpnia 2021 roku.

Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc są organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje”. Partnerem wydarzenia jest Decathlon Rzeszów. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

Plakat - Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

08-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)