REKLAMA

Rzeszowska wersja “Ona by tak chciała” na festiwalu w Sopocie? Jest propozycja!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Cała Polska chwali projekt rzeszowskich ratowników, dzięki którym powstał onkologiczny cover piosenki “Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari. Piosenkę wykonuje cierpiący na nowotór Mateusz Rejowski z Rzeszowa, który jest również autorem tekstu. Telewizja Polsat zgłosiła się do twórców z oficjalną propozycją występu podczas tegorocznego festiwalu muzycznego w Sopocie.

dyzAx24Nqg

Foto: YouTube / kanał: PASSIO Poland

W czwartkowy wieczór grupa Passio Poland poinformowała na Facebooku, że twórcy onkologicznej wersji piosenki “Ona by tak chciała” otrzymali oficjalną propozycję wspólnego występu z Ronnim Ferrari podczas festiwalu w Sopocie, który ma się odbyć w maju.

NIE DO WIARY ! Dzisiaj otrzymaliśmy telefon od Polsatu, podczas której to rozmowy spadliśmy z krzesła1 Główna Dyrektor programu, Pani Nina Terentiew chce abyśmy wraz z Ronnie Ferrari wystąpili na głównej scenie kultowej imprezy “SOPOT FESTIWAL”. Kochani, to jest coś NIESAMOWITEGO. Dwóch ratowników medycznych, wspaniały i waleczny Mati i Ronnie we wspólnym wykonie. Czujecie to? Z potwierdzeniem występu na razie wstrzymaliśmy się, gdyż jest on uzależniony przede wszystkim od zdrowia Matiego R. Jesteśmy jednak dobrej myśli. Dobrego wieczoru – czytamy we wpisie PASSIO na Facebooku.

Cover piosenki Ronniego Ferrari – „Ona by chciała” to wsparcie dla wszystkich dzieci z oddziałów onkohematologii. Piosenkę wykonuje Mateusz Rejowski, który jest także autorem tekstu. Mateusz choruje na chłoniaka Hodgkina. W utworze pokazuje, że nie poddaje się chorobie i walczy z nią, podnosząc na duchu innych zmagających się z nowotworami.

Piosenka Mateusza i rzeszowskich ratowników z grupy PASSIO w tydzień osiągnęła niesamowitą ilość wyświetleń w serwisie YouTube. Odtworzono ją tam 1,3 miliona razy! Inicjatywę z uznaniem pochwalił sam Ronnie Ferrari, który na swoim Facebooku wyraził swój podziw dla twórców coveru:

Przez cały czas trwa charytatywna zbiórka na rzecz Mateusza, która jest koordynowana na portalu pomagam.pl. Wpłat można dokonywać TUTAJ.

Zbiórka organizowana jest na drogą walkę z nowotworem złośliwym, rehabilitację i powrót do normalnego życia. Pomóżmy Mateuszowi i pokażmy mu, że w walce z chorobą nie jest sam. Tylko dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach znowu będzie mógł robić w życiu to, co daje mu największą radość – czytamy na stronie internetowej zbiórki.

13-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)