REKLAMA

Rzeszowska ulica bez prądu. Zimno w mieszkaniach

RZESZÓW / PODKARPACIE. To będzie wyjątkowa zimna środa dla mieszkańców ul. Św. Marcina w Rzeszowie. Zakład energetyczny pozbawi ich prądu.

awaria

foto: archiwum rzeszow24.pl

Na ulicy św. Marcina zostanie zmodernizowana linia wysokiego napięcia. Zamiast niej powstanie linia ziemna. Aby to było możliwe, w godzinach od 8:00 do 16:00 robotnicy będą zmuszeni odciąć dostawę prądu w budynkach mieszkalnych.

Mieszkańcy tą decyzją są zbulwersowani. Skarżą się, że podczas tak niskich temperatur nie można sobie pozwolić na wyłączenie ogrzewania aż na osiem godzin. PGE Dystrybucja Rzeszów odpowiada – “żaden termin nie jest dobry, a prace i tak trzeba wykonać”.

Mieszkańcy wystosowali do zakładu energetycznego zapytanie, dlaczego nie można takiej modernizacji przeprowadzić na wiosnę przyszłego roku. W odpowiedzi usłyszeli, że PGE ma bardzo dużo zleceń, które rozciągają się w czasie. Prace na ul. św. Marcina zostały wyznaczone na 16 listopada.

Wykonawca przeprasza mieszkańców za utrudnienia i zapewnia, że prąd zostanie przywrócony tuż po zakończeniu prac.

(az)

15-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowska-ulica-bez-pradu-zimno-w-mieszkaniach