REKLAMA

Rzeszowska Potańcówka Karnawałowa dla Seniorów na ostatki!

RZESZÓW / PODKAPACIE. Rzeszowski Dom Kultury organizuje Potańcówkę Karnawałową dla Seniorów, która odbędzie się 22 lutego 2020 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbędzie się wyłącznie na podstawie bezpłatnych wejściówek.

Zdjęcie - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 1_1

Foto: Rzeszowski Dom Kultury / materiały nadesłane

Potańcówka Karnawałowa dla Seniorów zakończy zimowy cykl zabaw, które przez minione miesiące gromadziły tłumy mieszkańców w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Ostatkowa impreza obędzie się w sobotę 22 lutego 2020 roku i potrwa od godziny 16:00 do 20:00.

Bezpłatne wejściówki na zabawę będą dostępne do odbioru w dniu 17 lutego 2020 roku przy auli Zespołu Szkół Mechanicznych, w godzinach 9:00 – 11:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki. Wydarzenie będzie mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Organizatorem imprezy jest Rzeszowski Dom Kultury. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Zdjęcie - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 2_1

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury / materiały nadesłane

12-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowska-potancowka-karnawalowa-dla-seniorow-na-ostatki-1414-00r2kc