REKLAMA

Rzeszowska Plaza z pierwszą na Podkarpaciu kliniką Medicover Stomatologia

RZESZÓW / PODKARPACIE. W Centrum Handlowym Plaza w Rzeszowie powstaje pierwsza na Podkarpaciu klinika Medicover Stomatologia. Ogólnopolska sieć nowoczesnych klinik pojawi się w Rzeszowie dzięki podpisanej 5-letniej umowie o współpracy z Keen Property Management, zarządcą rzeszowskiej Plazy.

Medicover Stomatologia

Foto: materiały nadesłane

Klinika Medicover Stomatologia to pierwszy najemca CH Plaza Rzeszów, który dołączy do portfolio centrum w tym roku. Co bardzo ważne, podpisana właśnie pięcioletnia umowa o współpracy pomiędzy Medicover a Keen Property Management, zarządcą rzeszowskiej Plazy, daje mieszkańcom gwarancję długotrwałej, kompleksowej i fachowej opieki najlepszych specjalistów – stomatologów – tłumaczy Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Medicover Stomatologia to sieć ponad 40 nowoczesnych klinik, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Już w marcu będzie ona dostępna także dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa. Pierwsza na Podkarpaciu klinika Medicover zajmie powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych.

W nowo powstającej klinice Medicover Stomatologia znajdzie się sześć nowoczesnych gabinetów z działającą na miejscu pracownią diagnostyczną RTG. Pozwoli to zaoferować szeroki zakres usług stomatologicznych i wykonywać specjalistyczne badania na miejscu. Dzięki temu pacjenci zyskają wygodę, oszczędność czasu i kompleksową opiekę w jednej lokalizacji.

Rzeszowskie centrum stomatologiczne ma być także odpowiedzią na potrzeby najmłodszych pacjentów. O dziecięce zęby zadbają pedodonci, czyli stomatolodzy dziecięcy, którzy swoim podejściem i umiejętnością pracy z wymagającymi maluchami sprawią, że dziecko „zapomni”, że właśnie znajduje się na fotelu dentystycznym. Mali pacjenci w miłych i przyjaznych przestrzeniach kliniki, poczują się jak w domu. W nowo otwartym centrum specjaliści zadbają także o wszelkie kwestie estetyczne uśmiechu.

Klinika w CH Plaza, jak każde centrum Medicover Stomatologia, będzie dostępna zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i abonamentowych.

Źródło: materiały nadesłane

23-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowska-plaza-z-pierwsza-na-podkarpaciu-klinika-medicover-stomatologia-6220-00r2kc