REKLAMA

Rzeszowska kasjerka stworzyła świąteczną piosenkę! “Kasjerzy na święta” (WIDEO)

|

Rzeszowska kasjerka stworzyła świąteczną piosenkę! “Kasjerzy na święta” (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Beata Salamon, kasjerka z Rzeszowa oraz autorka bloga “Jestem kasjerem” zrealizowała świąteczny cover hitu “Last Christmas”. Blogerka chce zwrócić uwagę na to, by nie zapominać podczas zakupowej gorączki, że po drugiej stronie lady też stoją ludzie.

Przechwytywanie_10

Foto: facebook.com/jestemkasjerem

Narzekam na swój system pracy. Pracuję systemem dwunastogodzinnym. Bywa, że trafią się trzy dwunastki pod rząd, a wtedy następuje eskalacja zmęczenia. Wraz z nim jednak, często wpadam na pomysł, który związany jest z moją blogową działalnością. I wtedy stwierdzam, że mój system pracy jest idealny – pisze rzeszowska kasjerka na swoim blogu.

Autorka bloga “Jestem kasjerem” postanowiła zrealizować projekt świątecznej piosenki, która nawiąże do zawodu kasjera w czasie przedświątecznych zakupów.

“Kasjerzy na święta” to przede wszystkim protest song, wymierzony trochę w klientów, ale nie w sposób agresywny. Absolutnie! Chciałam, aby projekt ten stał się nicią porozumienia pomiędzy pracownikami handlu a klientelą, która nie zawsze sprawiedliwie i po ludzku traktuje kasjerów – mówi blogerka

W okresie świąt jest to szczególnie widoczne, gdy natężenie kupujących zwiększa się z minuty na minutę. Za ladą, czy taśmą stoi człowiek, a to największe dobro tego świata – dodaje autorka piosenki.

Ujęcia do teledysku powstały w Rzeszowie. Oprócz zdjęć ze sklepu, pojawiły się też sceny z rzeszowskiego Rynku.

21-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowska-kasjerka-stworzyla-swiateczna-piosenke-kasjerzy-na-swieta-wideo-4807-00r2kc