REKLAMA

Rzeszowska inwestycja w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2021

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wśród 20 nominowanych inwestycji polskich samorządów w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2021 znalazło się przedsięwzięcie pn.: „Budowa kanalizacji deszczowej na os. Budziwój w Rzeszowie (w ramach projektu: Porządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta Rzeszowa poprzez wykonanie kanalizacji deszczowej – etap I)”.

Bez nazwy-1_50

 

Konkurs Top Inwestycje Komunalne ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokonuje Rada Konsultacyjna – zasiadają w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.

W ramach konsultacji zostanie ostatecznie wybranych do 10 zwycięskich inwestycji prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez spółki, które wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

 

Tegoroczna edycja konkursu dotyczy inwestycji oddanych do użytku w 2020 r. lub zrealizowanych w co najmniej 50 proc. na dzień 31 grudnia 2020 r.

Czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl mogą wskazać swojego faworyta wśród nominowanych inwestycji. Głosowanie jest niezależne i nie ma wpływu na wybór Rady Konsultacyjnej. Odbywa się TUTAJ: https://bit.ly/TopInwestycje2021

Zwycięskie samorządy odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 rok

Głosowanie internetowe zakończy się 12 września 2021 r. o godz. 9.00.

 

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

 

28-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)