REKLAMA

Rzeszowscy policjanci wsparli “Szlachetną Paczkę”

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Śródmieściu oraz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KMP w Rzeszowie, włączyli się do ogólnopolskiej akcji “Szlachetna Paczka”. Do tej szlachetnej inicjatywy pozyskali również sponsorów z zewnętrznych firm. Prezenty, które zostały zakupione z zebranych wspólnie środków, trafiły do pięcioosobowej rodziny z gminy Boguchwała.

303-217357

Foto: KMP Rzeszów

„Szlachetna paczka” – to wyjątkowa inicjatywa i jeden z najbardziej rozpowszechnionych projektów społecznych w Polsce. Jej ideą jest kierowanie pomocy do konkretnych rodzin. Dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, wybrane rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

Rzeszowscy funkcjonariusze z anonimowej bazy wybrali jedną rodzinę, której postanowili pomóc. Do współpracy pozyskali również trzy zewnętrzne firmy. Za zebrane pieniądze przygotowali “szlachetną paczkę”. W „paczce” znalazły się w niej m. in. produkty żywnościowe, odzież, zabawki oraz laptop i materiały budowlane, które zostaną wykorzystane do remontu pokoju dla dzieci.

303-217358

Foto: KMP Rzeszów

W sobotę policjanci i wolontariusze odwiedzili rodzinę i przekazali przygotowane dla niej wsparcie. Podarunki trafiły do rodziny z trójką dzieci, w wieku 5, 6 i 13 lat. Prezenty sprawiły jej dużą radość i wywołały uśmiech na jej twarzy.

Źródło: KMP Rzeszów

14-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowscy-policjanci-wsparli-szlachetna-paczke-1693-00r2kc