REKLAMA

Rzeszowscy policjanci spełnili marzenie chorego Fabianka (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wielkim marzeniem 4-letniego Fabiana jest zostać policjantem i zobaczyć na czym polega ta praca. Chłopiec jest wielkim pasjonatem policyjnej służby i wszystkiego, co jest z nią związane. Jego życzenie postanowili spełnić policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie.

303-201732

We wtorek wspólnie z bratem i rodzicami 4-letni Fabian gościł w siedzibie podkarpackich policjantów. Było to niezapomniane spotkanie zarówno dla bliźniaków, jak i samych funkcjonariuszy.

Chociaż na co dzień zmagają się z poważną chorobą, to zarówno Fabianek, jak i Sebastian – jego brat bliźniak, są bardzo pogodnymi i uśmiechniętymi chłopcami. Fabianek od dawna fascynuje się pracą policjantów i marzy o tym, aby nim zostać. Funkcjonariusze dowiedzieli się o marzeniu chłopca i postanowili go spełnić. Bliźniaki wspólnie z rodzicami odwiedzili wczoraj podkarpackich policjantów.

Duże wrażenie na chłopcach zrobił policyjny radiowóz i możliwość wypróbowania całej gamy sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Dużą frajdę sprawiła im także przejażdżka radiowozem. Obaj z zaciekawieniem słuchali o pracy policjantów i zadawali pytania, które ich nurtują.

Czterolatkowie odwiedzili także komendanta wojewódzkiego nadinsp. Henryka Moskwę. Na pamiątkę wizyty otrzymali od niego policyjny zestaw, zabawkowy radiowóz i „mini mundur”. Ogromną radość sprawiło nam to, że mogliśmy spełnić chociaż jedno z marzeń Fabiana. Życzymy jego bratu i rodzicom dużo zdrowia i uśmiechu, a także spełnienia jeszcze wielu marzeń.

303-201739

303-201731

303-201734

Tekst i zdjęcia: Podkarpacka Policja

31-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowscy-policjanci-spelnili-marzenie-chorego-fabianka-1871-00r2kc