REKLAMA

Rzeszowscy policjanci rozpoczęli kontrole w galeriach! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowscy policjanci wspólnie z pracownikami Inspekcji Sanitarnej kontrolowali przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych w sklepach jednej z rzeszowskich galerii handlowych. Sprawdzali, czy obsługa sklepów i klienci, przestrzegają obowiązujących zasad i obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa.

303-217048
Foto (3): KMP Rzeszów

Od czasu ponownego otwarcia galerii handlowych, każdy ma obowiązek przestrzegać i stosować się do przepisów sanitarnych, jakie zostały wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa.

W czwartek policjanci i inspektorzy sanepidu sprawdzali, czy sklepy w jednej z dużych galerii handlowych w Rzeszowie stosują się do wprowadzonych obostrzeń. Wspólnie kontrolowali między innymi dostępność płynów do dezynfekcji, prawidłowe oznakowanie w placówkach handlowych, zasady zachowania dystansu społecznego, dopuszczalne ilości klientów.

Policjanci i inspektorzy zwracali też uwagę na obowiązek zakrywania ust i nosa przez personel sklepów i kupujących. Skontrolowali oni łącznie 56 placówek handlowych i punktów usługowych. Wartym podkreślenia jest fakt, że nie stwierdzili żadnych uchybień.

Zarówno w piątek, jak i przez kolejne dni policjanci, we współpracy z pracownikami sanepidu, będą kontynuować działania.

303-217049

303-217047

Źródło: KMP Rzeszów

04-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowscy-policjanci-rozpoczeli-kontrole-w-galeriach-zdjecia-3482-00r2kc