REKLAMA

Rzeszowianka z tytułem Miss Queen Of The Year (WIDEO)

Rzeszowianka Maliwna Kurzawa zwyciężyła w konkursie Miss Queen Of The Year 2018. Wcześniej startowała w finale Miss Earth Poland 2018.

Przechwytywanie_26

Foto: Adam Zoszak / Archiwum Rzeszów24.pl

Trudno zebrać w słowa wszystkie myśli i uczucia, które aktualnie mi towarzyszą – komentuje swój sukces Malwina Kurzawa na facebook’owym profilu.

Queen Of The Year to prestiżowe wybory miss. Konkurs istnieje od ponad 10 lat. Cieszy się on wysoką renomą w branży modelingowej, fotomodelingowej oraz filmowej.

Po finale Miss Earth Poland 2018 złożyłam pewną obietnicę. Obiecałam, że któregoś dnia to ja zdobędę koronę. Kochani! Minęły dwa miesiące. Życie to magia, a ciężką pracą i odpowiednim nastawieniem można osiągnąć wszystko! Takie chwile są bezcenne – dodaje nowa miss.

Pochodząca z Rzeszowa Malwina Kurzawa ma 20 lat. Na co dzień studiuje psychologię, jednak jej największą pasją jest modeling. Zdobyty tytuł pozwoli jej z pewnością na rozwój kariery i zdobycie kontaktów w branży.

Poniżej filmik ze zwycięskiej prezentacji Malwiny Kurzawy:

14-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianka-z-tytulem-miss-queen-of-the-year-wideo-7166-kc2