REKLAMA

Rzeszowianka z trzema medalami Mistrzostw Europy Fudokan!

Agnieszka Sajdutka po ciężkich bojach zdobyła trzy medale Mistrzostw Europy Karate Fudokan, które rozgrywane były w Słowenii. Rzeszowianka zwyciężyła w konkurencji Fukugo, sięgnęła po srebro w Kumite i po brąz w Kata.

48370954_2430226790538077_8746267338535337984_n

Foto: materiał nadesłany

Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan kończę z trzema medalami. Te zawody to potwierdzenie formy z Mistrzostw świata. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna ze swojego występu – pisze na Facebooku Agnieszka Sajdutka.

Przypomnijmy, że zawodniczka zdobyła trzy medale mistrzostw świata w karate tradycyjnym, które odbywały się w Kanadzie. Były to dwa złota i jeden brąz.

To był wspaniały rok Agnieszki! Wygrała wszystko: mistrzostwo świata w Kanadzie, mistrzostwo europy na Słowieni i mistrzostwo Polski. Cieszę się, że nasza ciężka praca przez tyle lat przynosi teraz efekty. To dziewczyna nieprzeciętna w swojej determinacji, pracowitości i ambicji – komentuje trenerka Agnieszki, Marta Niewczas.

W tym roku to już jej ostatni start, niebawem wylatuje do Indii, by tam walczyć o najwyższe trofea. Chciałabym podziękować za pomoc władzom miasta Rzeszowa oraz Województwa Podkarpackiego za wspieranie Agnieszki od początku jej kariery! – dodaje Marta Niewczas.

 

09-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)