REKLAMA

Rzeszowianka powalczy o zwycięstwo w Szansie na sukces – Opole 2020!

|

Rzeszowianka powalczy o zwycięstwo w Szansie na sukces – Opole 2020!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę (31 maja br.) w finale Szansy na sukces – Opole 2020 wystąpi pochodząca z Rzeszowa Żaneta Łabudzka. Wokalistka w marcu wygrała odcinek z gościnnym udziałem Izabeli Trojanowskiej, a teraz powalczy o udział w tegorocznym Konkursie Debiutów na Festiwalu w Opolu.

Przechwytywanie_126
Foto: YouTube / kanał: Żaneta Łabudzka

Żaneta Łabudzka ma 30 lat, pochodzi z Rzeszowa, mieszka w Krakowie. Pracuje jako muzyk. Dotarła do finału piątej edycji programu The Voice of Poland, startując w drużynie Marka Piekarczyka. Jej pasją jest także aktorstwo. Żaneta Łabudzka znalazła się w obsadzie filmu “Żużel” Doroty Kędzierzawskej, którego premiera nie jest jeszcze znana. Rzeszowianka grała w serialach: „Lekarze” i „Druga szansa”, występuje także w teatrze.

W marcu Żaneta zwyciężyła w odcinku Szansy na Sukces, wykonując piosenkę pod tytułem “Jestem twoim grzechem” z repertuaru Izabeli Trojanowskiej. Już w niedzielę (30 marca br., godzina 15:15, TVP 2) zaśpiewa w finale Szansy na sukces – Opole 2020. Zwycięzca finału wystąpi w tegorocznym Konkursie Debiutów na Festiwalu w Opolu, a o wygranej zadecyduje głosowanie SMS-owe.

 

30-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszowianka-powalczy-o-zwyciestwo-w-szansie-na-sukces-opole-2020-wideo-6987-00r2kc